Żarówka hella
Postoje taxi w Legionowie

Nie chcecie zamawiać taxi przez telefon? Nie ma problemu. Z taryf w Legionowie jesteś w stanie skorzystać z postoju. Aktualnie w mieście istnieje spora ilość takich miejsc i nikt nie będzie mieć kłopotów z trafieniem do odpowiedniego blisko swojego domu. Każdy postój taxi w Legionowie jest odpowiednio oznakowany, więc szybko i łatwo można go znaleźć. Pojazdy firm i korporacji taksówkarskich oczekują najczęściej 24h.
Taksówki są dodatkowo oznaczone. Muszą mieć na swoim dachu zapalony kogut z wzorem danej korporacji taksówkarskiej takim jak Taxi Legionowo. Samochody firmowe posiadają zazwyczaj taką samą kolorystykę oraz naklejki z boku samochodu oraz na bagażniku.
Pierwszy postój w Legionowie znaleźć możecie na ulicy Tadeusza Kościuszki. Ustawiono go tuż przy przystanku PKP, każdy korzystający z pociągów albo kolejki miejskiej będzie miał do niego blisko. Kolejny postój taxi w Legionowie znajduje się na ulicy Generała Józefa Sowińskiego 8 obok skrzyżowania z ulicą Józefa Sowińskiego. Postój ten to duży teren, w którym jest przestrzeń dla co najmniej dziesięciu taksówek. Dodatkowo postoje taxi znajdują się w Chotomowie , a także w Wieliszewie.

Podobne wpisy o samochodach oraz transporcie:

About the author

Related Posts