Żarówka hella
Żarówki h7 hella

Jasność, cena, niezawodność

Reflektory to podstawowy element wyposażenia każdego samochodu. Bez dobrej widoczności zarówno z przodu jak i z tyłu, zdecydowanie utrudniamy sobie prowadzenie pojazdu. Aby jednak nasze światła spełniały swoją rolę, potrzebne będą żarówki z najwyższej półki, które zapewnią nam doskonałe oświetlenie drogi.

Firma Hella, to znany i szanowany producent części motoryzacyjnych, głównie podzespołów elektrycznych. To niemieckie przedsiębiorstwo, produkuje oświetlenia do samochodów od ponad stu lat – cechuje się zatem ogromnym doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym. Wytwarzają oni komponenty dla takich firm jak min: Opel, Audi, BMW, Volvo czy Mercedes.

Żarówki Hella uważane są za niezawodne w swojej roli. Wyróżniają się bardzo dobrą żywotnością i wytrzymałością. Posiadają one tak zwane „filtry UV Block”, które zapobiegają wypalaniu się odblasków w reflektorach. Żarówki tej firmy to najnowsza technologia i kontrolowana jakość. Oznacza to idealną widoczność, dzięki optymalnej jakości wychodzącego światła.

Podobne wpisy o samochodach oraz transporcie:

About the author

Related Posts